site

انویدیا پشتیبانی از پردازنده گرافیکی مجازی را گسترش می‌دهد

انویدیا نسخه‌ی جدیدی از نرم‌افزار پردازنده‌ی گرافیکی مجازی خود را منتشر کرد. آن‌ها همچنین اطلاعات جدیدی از شرکای تجاری خود در حوزه‌ی مجازی‌سازی دراختیار رسانه‌‌ها قرار دادند. این به‌روزرسانی‌ها و اخبار، بیش از همه برای کاربران حرفه‌ای مناسب هستند که روز‌به‌روز سبک فعالیت خود را به دورکاری بیشتر افزایش می‌دهند. نرم‌افزار بهبودیافته‌ی تیم سبز، علاوه بر کمک به کاربران نهایی، مدیران IT را هم مدنظر دارد. در مجموع، با استفاده از قابلیت‌های جدید می‌توان دورکاری و بهره‌مندی مجازی از پردازش گرافیکی را بهبود داد و حتی قابلیت‌های واقعیت مجازی نیز با کارایی بیشتری دراختیار کاربران قرار می‌گیرند. با تکیه بر همین قابلیت‌ها می‌توان وظایف طراحی به کمک کامپیوتر را هم با کیفیت و دقت بیشتری انجام داد.قابلیت‌های جدید خصوصا در کاربردهای مجازی‌سازی و استریم محتوای VR و AR کاربرد دارند

جدیدترین نسخه‌ی vGPU از انویدیا، اهمیت زیادی در کاربردهای مرتبط با واقعیت مجازی دارد. چنین کاربردهایی قبلا به آسانی وارد مراحل و رویکردهای مجازی‌سازی نمی‌شدند. به‌روزرسانی اخیر، پشتیبانی از VSync را تا ۱۲۰ هرتز به ابزار انویدیا اضافه می‌کند و رزولوشن تحت پشتیبانی را هم به 4K می‌رساند. درنهایت، تجربه‌ی کاربری روان‌تری را در CloudXR شاهد خواهیم بود. CloudXR پلتفرم اختصاصی انویدیا برای استریم کردن محتوای واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده به کمک اتصال وای‌فای یا 5G است. انویدیا می‌گوید قابلیت‌های جدید باعث می‌شوند تا بیش‌ازپیش از واقعیت افزوده در محیط‌هایی همچون طراحی محصول یا معماری یا آموزش تعاملی استفاده شود. به‌روزرسانی انویدیا درحالی منتشر شد که شرکای تجاری همچون VMware و اریکسون مشغول توسعه‌ی اپلیکیشن‌های مبتنی بر واقعیت مجازی برای استفاده در شبکه‌های 5G هستند.

به‌روزرسانی جدید انویدیا می‌تواند در افزایش تعامل در کاربردهایی همچون طراحی به کمک کامپیوتر تأثیر داشته باشد. در چنین وظایفی برخی اوقات به رندر زنده و واقعی طراحی‌ها نیاز خواهد بود. با بهره‌مندی از قابلیت‌های جدید، قطعا تجریه‌ی کاربری در ابزار اختصاصی جدید تیم سبز یعنی Omniverse AEC Experience هم بهبود پیدا می‌کند. این ابزار برای کاربران و متخصصان حرفه‌ای در حوزه‌های معماری، مهندسی و ساخت‌وساز، کارایی بسیار زیادی دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ها